Açılış Organizasyonu Referansları

Concept Ajans’ın açılış organizasyonları ile ilgili tüm detayları bu sayda bulabilirsiniz. 8 yıllık organizasyon çalışmalarımız süresince bir çok açılış organizasyonunda görev aldık ya da tamamını sizlere eksiksiz sunmayı başardık.

Açılış organizasyonlarında temel olarak dikkat edilmesi gereken şey ise gelecek konukların en iyi şekilde ağırlanması, reklam çalışmasının hedefe yönelik olması ve güzel bir süsleme yapmaktır. Firmamız bu konuda kendini oldukça geliştirmiştir. Sadece bir açılış organizasyonu değil sizlerin tanıtımları için de çeşitli fikirler sunmaktadır. Bu konuda her geçen gün kendini geliştiren firmamız doğum günü organizasyonlarında olduğu gibi açılış organizasyonlarında da temaya yönelik çalışmalar yapmaya başlamıştır. Temalı açılış deyince aklınıza ne geliyor ? Eğer bir şey gelmiyorsa size bu konuda fikirler verebiliriz. Firmanızın ürünlerine, çalışmasına göre süslenmiş ve yoldan geçen bir müşterinin bile sizin hakkınızda fikir sahibi olmasını sağlayan bir çalışma şeklidir. Güzel bir açılış organizasyonu istiyorsanız bizi arayın. Açılış demek sadece alanı süslemek ve sesle insanları çekmek değildir. Akılda kalmak ve burada şu firma açıldı fikrini uyandırmaktır. Bu da sadece etkileyici bir açılış günü ile sağlanabilir..!

İzmir’in her hangi bir ilçesinde açılış organizasyonu yapmak istiyorsanız profesyonel destekler verebilir. Süslemeden tutunda ikramlık hizmetine ve davetiyeye  kadar tüm açılışı organize edebilir. Sıra dışı fikirlerimizden sizinde faydalanmanız dileğimiz ile.