lavrasya ajans hakkında
lavrasya ajans mobil

Lavrasya Organizasyon Hizmetleri

Lavrasya Organizasyon Hizmetleri 8 yıllık tecrübesi ile organizasyonlar da aradığınız farkı yaratmak için sizlere yenilikçi bir bakış açısı sunar. Hizmet sektöründe farklı fikirleri sunmak adına, daima dünya trendlerini araştırır ve geliştirir. Açılış organizasyonu, doğum günü kutlamaları, şirket pikniği ve toplantıları, animasyon hizmetleri , evlenme teklifi gibi bir çok organizasyonda size farklı çalışmalar sunar. Size özgü programlar hazırlar ve kurgular. Organizasyonlar için danışmanlık hizmeti verir. Organizasyonlar için gerekli tüm hizmetleri firmamız çatısı altında bulabilirsiniz. Tüm özel günler için temalı çalışmaları size özel tasarımlarla bulabilirsiniz. Özgün reklam çalışmaları için güçlü çözüm ortaklarını kendisine dost edinen firmamız size mükemmeli vermek adına hiç durmadan kendini geliştirmektedir.

Organizasyon Nedir ?

Organizasyon kelimesi genel tanımı ile belli bir fonksiyonu icra etmek amacı ile farklı parçaları bir araya getirmektir. Hizmet sektörü baz alındığında ise bu tanımı 2 ya da daha çok insanın sistemli bir şekilde çalışarak belirli bir maksadı zamanında ve eksiksiz yerine getirmesi olarak tanımlarız. Biz bu tanımı kendimize ilke edinerek 8. yılımızı doldurduk. Hizmet sektöründe satış pazarlamanın başarısı güvene dayanmaktadır. Organizasyon işleri geri dönüşü mümkün olmayan bir zaman aralığı içerisinde yapılır. Bu durum bizim için zamanı işin odak noktası haline getirmektedir. Firmamız bu unsura dikkat ederek özel günlerinizi planlamakta ve size mükemmeli sunmaktadır. Özel günlerinizi bize emanet etmeniz için size güven verecek referanslarımıza bakmanız yeterli olacaktır. Firmamızı daha yakından incelemek isterseniz sosyal paylaşımlarına bakabilir, dilerseniz de özel referans teklifleri isteyebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

organizasyon nedir
izmir balon süsleme fiyatları

Balon Süsleme Hizmeti

Açılış organizasyonları başta olmak üzere, tanıtım etkinlikleri, özel günler, doğum günü organizasyonları gibi bir çok etkinlikte çeşitli balon süsleme hizmetleri vermekteyiz. Zincir balon süsleme tercih edilen genel süsleme şeklidir. Organizasyonunuz şekline göre farklı süsleme tercihleri de yapabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu

Firmanızın açılışı için gereken etkinliklerin profesyonel planlamasını yapmaktayız. Balon süsleme, ses sistemi kiralama, personel temini, bistro masa kiralama, palyaço kiralama hizmetleri genel açılış etkinlikleri arasındadır. Talebinize göre açılış etkinliklerinde farklı hizmetler almanız da mümkündür.

açılış organizasyon fiyatları izmir
animasyon firmaları izmir

Animasyon Hizmeti

Palyaço kiralama, kostümlü karakter kiralama, maskot karakterler ve çok daha fazlasını firmamızda bulabilirsiniz. Doğum günü organizasyonları için illüzyon gösterileri, tabak çevirme ve jonglör şovları. Açılış organizasyonları ve tanıtım çalışmaları için maskot karakterler temin etmekteyiz. Düğün organizasyonlarında temalı animasyon hizmetleri vermekteyiz.

oyun parkı kiralama firmaları izmir

Şişme ve Parkur Oyun Alanı

Doğum günü organizasyonları, şirket piknikleri, çocuk bayramları, avm etkinlikleri gibi toplu organizasyonlarda büyük şişme oyun parkları kiralama hizmeti vermekteyiz. Her boydan ve ölçüden oyun parkı kiralaması yapabilirsiniz. Ayrıca kendi üretimimiz olan oyun parkurları da bu konuda sizlere gereken çözümleri sunmaktadır.

Doğum Günü Organizasyonu

Her yaştan birey için farklı temalarda doğum günü organizasyonları planlamakta ve taleplerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz. Animasyon, süsleme, servis, gıda, video çekimi ve dahası için tüm doğum günü organizasyonlara alternatif çözümler sunarız.

doğum günü organizasyonu firmaları izmir
doğum günü süsleme firmaları izmir

Doğum Günü Süsleme

Doğum günü organizasyonlarında standart balon süsleme hizmetleri vermekteyiz. Temalı doğum günü organizasyonları için ise size özel tasarımlar oluşturuyoruz. Masa üzeri dekorları, çevre süslemesi ve tüm görsel süsleme hizmetlerini bulabilirsiniz. tüm yaş sınıfları için süsleme hizmeti vermekteyiz. Doğum günü süsleme fiyatları için size özel teklif isteyiniz.

Doğum günü süslemelerinde standart süsleme hizmeti olarak zincir balon, rafya, kağıt süsler, tüller, kapı giriş süslemesi ve sosis balondan isim yazma uygulamaları mevcuttur.

düğün nişan kına organizasyon firmaları izmir

Düğün / Nişan / Kına

Düğün, nişan ve kına organizasyonların da yemeğinden servisine, süslemesinden müzik programına kadar her konuda sizlere kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca sünnet organizasyonları için oyun parkurlar ve animasyon programları için de etkili çözümler sunmaktayız. Nişan organizasyonları ve kına organizasyonları için paket programlar dışında özel tekliflerde alabilirsiniz.

Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi organizasyonu en özel günlerden biridir. İnsan kaç kere evlilik teklifinden bulunabilir ki ? Belki 2 defa belkide sadece bir defa bu tecrübeden geçersiniz. O yüzden bu konuda profesyonel destek ve yaratıcı fikirler almanız en doğru seçimdir. Sizi detaylı bir şekilde dinletikten sonra bu konuda size en uygun fikri veriyoruz.

evlilik teklifi firmaları izmir
personel kiralama firmaları izmir

Personel Hizmetleri

Tüm organizasyonlar için hostes ve host hizmetleri, garson temini, tercüman desteği alabilirsiniz. Tanıtım organizasyonları için manken temini ve tanıtıcı personel hizmetleri bulabilirsiniz. Ekip olarak broşür dağıtımı, tanıtım etkinliklerine destek personeller ile bu konuda animasyon hizmetleri ile bütünleşik hizmetleri vermekteyiz.

kostüm kiralama firmaları izmir

Kostüm Kiralama ve Satış

Özel günler ve bayramlarda kostüm kiralama ve satış hizmetimiz bulunmaktadır. Palyaço kostümleri, masal kahramanları, süper kahramanları gibi bir çok alanda kostüm temini sağlamaktayız. Size özel kostüm dikimi için firmamız çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz. Kiralama hizmetimiz minimum 2 gün üzerinden yapılmaktadır.

Gıda Çözümleri

Organizasyonlar için farklı gıda çözümleri ile de yanınızdayız. Düğün organizasyonları için yemek temini, doğum günü organizasyonlarında pasta ve ikramlık çeşitleri. Pamuk şeker, limonata, şerbet, Osmanlı Macunu gibi yöresel ürünler firmamız çatısı altında bulabileceğiniz bazı ürünlerdir.

organizasyon ikramlık gıda firmaları izmir
yöresel oyun ekibi kiralama izmir

Yöresel Oyun Ekipleri

Düğün organizasyonları, avm etkinlikleri, bayramlar gibi toplu organizasyonların yapıldığı planlamalar için yöresel oyun ekipleri hizmetimiz vardır. Zeybek ekipleri, yöresel folklor grupları, etnik dans grupları gibi organizasyonlarınıza uygun yöresel gösteri ekipleri temini de yapmaktayız. Ekipleri organizasyonun büyüklüğüne göre belirleyebilirsiniz.