Concept Works And Events

Kimdir ? Neler Yapar ?
Organizasyon sektörüne, yedi yılda bir çok yenilik katmış ve en yaratıcı fikirleri hayata geçirmeyi kendine vizyon seçmiş dinamik bir ekiptir. Müşterileri için en önemli günleri unutulmaz anılara çevirir. Bu amacı göz önünde bulundurarak Dünya’daki çalışmaları takip eder, geliştirir ve sizlere sunar. İş hayatının her noktasında olduğu gibi organizasyon sektöründe de yenilikler hız kesmeden ilerlemektedir. Concept Ajans’ın ilk hedefi sizlere bu yenilikleri İzmir’de sunan ilk firma konumunda olmaktır. Bu alanda size verdiğimiz hizmetler ise sadece organizasyon planlaması değildir. En önemli detaylardan biri olan organizasyonun tasarımı ve dekoru da firmamızın profesyonellik alanıdır. Bizi diğer firmalardan ayıran bu kriter asla vazgeçmeyeceğimiz bir ilkedir. Concept Ajans bünyesinden alacağınız hizmetlerin başında açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, balon süsleme hizmetleri, animasyon hizmetleri ve tüm organizasyonlar için dekor hizmetleri gelmektedir. Sitemizi gezerek bu çalışmalar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Şimdi bizi keşfedin..!

açılış organizasyonu izmir

Açılış

Organizasyonu

Firmanızın tanıtımını yapmak ve çevre halka firmanızın burada bir dükkan sahibi olduğunu göstermek için yapılacak en iyi çalışmadır. Açılış organizasyonu genelde halka açık olarak yapılır. Bazı durumlarda ise sadece protokol yada özel konuklara hazırlanan açılış organizasyonları da mevcuttur. Halka açık organizasyonlarda ilgi çekmek amaçlı ürünler dağıtabilirsiniz. Pamuk şeker, Limonata, Popcorn, Osmanlı Macunu bu ürünlerden bazılarıdır. Ayrıca açılış organizasyonlarıda, uygulanacak diğer hizmetler ise balon süsleme, host ve hostes hizmeti, ses sistemi kiralama ve stand kurulumları gibi hizmetlerdir.Ayrı size özel organizasyonlar için firmanıza özel oyunlar tasarlamaktayız.

Açılış Organizasyonu Referanslar
izmir açılış organizasyonu
açılış organizasyon firmaları izmir

İnsanlar daima yeni üretilen yada kurulan bir şeyi kutlamak isterler. Çünkü bu eser onların başarısıdır. Uzun uğraşlar verdiğiniz bir firmayı açarken de bu böyledir. Bunu insanlara duyurmak, bende burada yerimi aldım demek ve reklam yapmak için en ideal olanıdır. Açılış organizasyonlarına en yakınlarınızı çağırmanız ve onlardan gelecek olan tebrikler sizleri mutlu edecektir. Bunun içinde güzel bir açılış organizasyonu planlama konusunda sizlere profesyonel destekler verebiliriz.

Açılış & Organizasyonu & İzmir

Bostanlı - Karşıyaka - Alaybey - Aliağa - Mavişehir - Çiğli - Bayraklı - Bornova - Gaziemir - Yeşilyurt - Konak - Üçyol - Hatay - Üçkuyular - Güzelbahçe - Urla - Çeşme - Sefherihisar - Menderes
açılış organizasyon firması izmir
açılış organizasyon şirketi izmir

Doğru Tasarım

Ve Planlama

Açılış organizasyonu için yapılacak süsleme ve planlama için daima iyi zamanlama gerekir. Zamanlama konusunda eksik yapılan bir şeyin geri dönüşü yoktur. Bundan dolayı bu konuda her zaman profesyonel bir firmadan destek almanız bu işin en doğrusudur. Açılış organizasyonu için yapılacak tasarım, süsleme ve balon dekorları için önceden keşif yapılması gerekir. Standardın dışında süsleme hizmetleri için en az 1 hafta önceden keşif yapılması doğru olacaktır. Süsleme yapılacak alanın montaj şekli, çıkabilecek engeller önceden belirlenip önlemler alınmalıdır. Organizasyon günü montaj konusunda sorun yaşanması durumunda iş aksamaları söz konusu olacaktır. Bir organizasyonu planlarken yer keşfi, hava durumu ve o tarihte o cadde yada mevkinin akış yoğunlu bilinmelidir. Tüm bu bilgiler firmanızın en önemli gününü her hangi bir kötü durumdan koruyacaktır.

Firma

Seçimi

Yeni bir firma açacaksanız, firmanın dış saha reklamını yapacaksanız yada firmanın dönem kutlamasını yapacaksanız profesyonel bir firmadan destek almanızda fayda vardır. Buna benzer bir organizasyon yapılacaksa firma seçimi önemlidir. Seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar; Firmanın tekliflere geri dönüş hızı, önceki işlerine, web sayfasının kalitesine ve fiyatlandırmalarına dikkat etmek gerekmektedir.

Dikkat

Çekmesi

Günümüzde insanlar hayatın hızlı akışından kaynaklı kendi mahallelerinde olan açılıştan bile bir haber durumdadır. Kendinizi yakın mevkinize tanıtmak için bir organizasyon düzenlemek en doğrusu olacaktır. Yeni bir dükkan açıldığından haberi olmayan insanlara bunu duyurmanın en pratik ve kolay yoludur. “Açılış OrganizasyonuAçılış organizasyonunun dikkat çekmesi ve insanları en kolay şekilde oraya çekmek için bölge insanlarının ilgisini çekecek şekilde organize olunması gerekmektedir. Bu konuda firmamız sizlere profesyonel destekler verecektir.

izmir açılış organizasyonu fiyatları

Açılış Organizasyonunda Olması Gerekenler

Günümüzde insanlar hayatın hızlı akışından kaynaklı kendi mahallelerinde olan açılıştan bile bir haber durumdadır. Kendinizi yakın mevkinize tanıtmak için bir organizasyon düzenlemek en doğrusu olacaktır. Yeni bir dükkan açıldığından haberi olmayan insanlara bunu duyurmanın en pratik ve kolay yoludur.  Açılış organizasyonunun dikkat çekmesi ve insanları en kolay şekilde oraya çekmek için bölge insanlarının ilgisini çekecek şekilde organize olunması gerekmektedir. Bu konuda firmamız sizlere profesyonel destekler verecektir.

Açılış Organizasyonu

Fiyatları & Firmaları & Paketleri

açılış organizasyonu fiyatları izmir

Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış organizasyonunuz için fiyat araştırması yapacaksanız en doğru yerdesiniz. Bu konuda firmamız sizlerin işini kolaylaştırmak için Açılış Organizasyonu Paket Fiyatları hazırladı. Firmanızın reklamını en iyi şekilde yapacak paketleri sunarak sizleri bu külfetten kurtarıyoruz. Hangi sektörde ve nerede açılış yapacaksanız, ona göre bir paket sizin için mutlaka vardır.

açılış organizasyonu firmaları izmir

Açılış Organizasyon Firmaları

Açılış organizasyonu yaptırmak istiyorsanız firma seçimi konusunda kesinlikle seçici olmanızda gerekiyor. Bu konuda 7 yıllık ajans tecrübesi ve 5 yıllık açılış organize etme beceri ile sizlere hizmet veren firmamızda tüm hizmetleri eksiksiz bulabilirsiniz. Açılış organizasyonu firmaları genel olarak sizlere bir tanıtım yada açılış ile ilgili tüm hizmetleri verirler.

açılış organizasyonu paketleri izmir

Açılış Organizasyonu Paketleri

Açılış organizasyonu fiyatlarını belirlerken zorlanıyor musunuz ? Üzülmeyin.. Bu konuda sizlere profesyonel ekibimiz paket programlar hazırladı. Firmanızın bulunduğu konuma, reklam yapılacak kapasiteye ve gelecek konuklarınıza varana kadar her çalışmanın itina ile hesaplandığı paket programları sizler için hazırladık. Bu paket programlar içerisinde neler vardır ?