Balon Süsleme

Balon süsleme hizmeti tüm organizasyonlarda kullanılan hizmet türüdür. Ucuz ve etrafı en iyi şekilde gösteren süsleme hizmeti metre fiyatı baz alınarak hesaplanmaktadır. Montaj için ek hizmetler gerektiği durumlar firmaya önceden bildirilmektedir. Açılış organizasyonlarında, indirim etkinliklerinde ve özel günlerde balon süsleme en çok tercih edilen süsleme çözümleri arasındadır. Balon süsleme fiyatları metre büyüdükçe fiyat konusunda indirim mümkündür. 40 metre ve üzeri zincir balon süsleme hizmetinde fiyat yüksek metraj olarak indirimli hesaplanmaktadır. Zincir balonun yanında açılışlarda genellikle papatya balonda yapılabilir. Daha özel çalışmalar için sizin fikirlerinizi alarak firmanıza özel çalışmalar yapılması da mümkündür.

Özel çalışmalarınız için farklı fiyatları değerlendirebilirsiniz. Lakin fark yaratmak adına fiyat konusu 2. plana atılmalıdır. İyi bir reklam çalışması için rakiplerinizin önüne geçmek adına tercih edeceğiniz yöntemler arasında değerlendirebilirsiniz.

Balon Süsleme Çeşitleri

Açılış organizasyonlarında zincir balon süsleme, papatya balon süsleme, kapı tag balon süsleme, jumbo reklam balonları, nazar boncuğu balon gibi süsleme çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Açılış Balon Süsleme

Açılışlarda balon süsleme uygulaması açılışlar için en gerekli hizmet arasındadır. Çevrenize kendinizi göstermenin fark edilmenin en ucuz ve etkili yoludur. İş yeri açılışı, dükkan açılışı, market indirim ve tanıtım etkinlikleri için ideal bir hizmettir. Çünkü balon süslemede fiyatlandırma malzemeden çok hizmet bedeli baz alınarak hesaplanmaktadır.

Balon Süsleme Fiyatları

Balon süsleme fiyatları metre olarak hesaplandığı için süsleme yapılacak ölçü büyüdükçe metre fiyatı da düşmektedir. Metre fiyatları ne kadar düşükse hizmet bedeli de artmaktadır.

Balon Süsleme Hizmet Ağı

Balon süsleme hizmetini tüm Türkiye için sunmaktayız. Özellikle Ege bölgesi ve İzmir içerisinde anlık taleplerinize çözümler sunmaktayız.

Balon süsleme hizmeti için belirlenen bölge için özel bir nakliye hizmeti çıkabilir. Bu hizmetin fiyatlandırması merkezimizden sizin iş yerinize uzaklığın mesafesi hesaplanarak size önceden bildirilmektedir.

Balon Süsleme Fikirleri

zincir balon süsleme fiyatları izmir

Zincir Balon Süsleme

Zincir balon süsleme hizmeti en klasik şekli ile spiral şekilde yapılmaktadır. Dilerseniz sıra renk geçişi, şeklinde yaptırarak bir çok farklı rengi bir arada talep edebilirsiniz. Spiral şekilde yapılan balon süsleme içerisinde maksimum 4 renk talebinde bulunabilirsiniz.

papatya balon süsleme izmir

Papatya Balon Süsleme

Papaya balon süsleme zincir balon süslemeye ek olarak yapılan bir süslemedir. Tek olarak genelde talep edilmesi süsleme açısından zayıf bir görüntü yaratabilir. Tamamlayıcı olarak kullanılan bir süsleme eklemesidir.

açılış harf balon süsleme izmir

Harf Balon Süsleme

Harf balon süsleme açılış organizasyonu için firmanızın ismini yazdırma şansı verir. Zincir balon süsleme yanında firmanızın uzak mesafelerden görünmesi adına etkili ve fark yaratan bir süsleme olarak tercih edilmelidir.

nazar boncuğu balon fiyatları izmir

Nazar Boncuğu Balon

Nazar boncuğu balon firma açılışlarında tercih edilebilecek bir süslemedir. Firmanız için süsleme yanında ek olarak firma renklerinize de uygun olması durumunda ideal bir süsleme olacaktır.

jumbo reklam balonu izmir

Jumba Reklam Balonu

Jumbo balonlar üzeri baskılı reklam amaçlı genel süsleme yanında kullanılması gereken bir hizmettir. Firmanızın logosu yada ilgili bir tanıtım yazısını içermelidir. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

balon dökme salma fiyatları izmir

Balon Dökme ve Salma

Balon dökme ya da balon salma ile açılış anınızda güzel görüntüler yaratabilirsiniz. Helyum balonlar ile balonların salınması ya da normal balonların file yardımı ile ilgili alana dökülmesi güzel görüntüler yaratacaktır.

E-MAIL

destek@izmirlavrasyaorganizasyon.com

PHONE

+(850) 466 38 40

SOCIAL