Doğum Günü Organizasyonu İzmir

Concept Ajans’ın doğum günü organizasyonları ile ilgili tüm detayları bu sayda bulabilirsiniz. 8 yıllık organizasyon çalışmalarımız süresince bir çok doğum günü organizasyonunda görev aldık ya da tamamını sizlere eksiksiz sunmayı başardık.

Doğum günü organizasyonu her insanın yılda bir kez kendine özel zaman ayıracağı en mutlu günüdür. Bu günde en sevdiğiniz arkadaşlarınız, dostlarınız kısacası size en yakın olan insanlarla bir arada olduğunuz gündür. Size güzel bir sürpriz yapmak isteyen arkadaşlarınız yada sürpriz yapmak istediğiniz kişiler için firmamız en güzel doğum günlerini sizlere sunmaktadır. Bu özel günde tüm yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmektir. Bir doğum günü organizasyonu için yapılabileceklerin sınırı sizin hayalleriniz ile doğru orantılıdır. Concept Works And Events tasarım ekibi size en özel çalışmalarını sunmaktadır. Firmamız bünyesinde ayrıca doğum günü organizasyonu için yaş sınırı da yoktur. Yetişkin doğum günleri, çocuk doğum günleri ve firmanızın doğum günü için bile en yaratıcı fikirler sizler için derlenmiş ve üretilmektedir.

Doğum günü organizasyonlarında etkinlik planlaması, genelde 2 hafta önceden belirlenmelidir. Geniş çaplı bir organizasyon yapmak istiyorsanız. Bu süre size yetecektir. Yaş sınıflarına göre farklı doğum günü organizasyonu düzenlenebilir. 1-5 Yaş arasında çocuklar için daha çok alan süslemesinie dikkat edilmektedir. Animasyon kısmınında ise materyalsiz oyunlar ve atölye çalışmalarına ağırlık verilebilir. 5-10 yaş arası çocukların doğum günlerinde ise daha çok oyun alanlarına, beceri oyunlarına, aile yarışmalarına, kareoke yarışmaları gibi herkesin katılabileceği etkinliklere ağırlık verilmektedir. Doğum günü planlamak için sizlerle bire bir görüşmeler yapılması gerekiyor. Doğum günü planlamamızın animasyon ve süsleme kısmı haricinde alan belirlemesi, catring hizmetleri, farklı aktiviteler için çözüm ortakları konusunda da sizlere destek vermekteyiz.

doğum günü organizasyonu ajansları izmir

Doğum günü için alan belirlemek doğum gününün temasına da bağlıdır. Denizci temalı bir doğum günü için rüzgar almayan bir Beach Club seçilmesi uygun olacağı gibi her doğum günü için farklı bir alan seçimi de doğru olacaktır. Nisan ve Mayıs aylarında en sık doğum günü yapılan alanlar arasında yer alan çim bahçelere sahip restoranlar tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise ailecek yada arkadaşlarınız ile sabah kahvaltısı yada ikindi çayı eşliğinde doğum günü organizasyonu yapabilmenizdir. Bir kaç tavsiyede bulunmak gerekirse, ilk bahar aylarında tercih edilebilecek yerler arasın Çiçekli Köy (Manisa Yolu Üzerinde), Güzelbahçe Sahil Şeridi üstündeki bahçesi olan kır düğün alanları yada restoranlar, yada urla yolu üzerindeki yine bahçeli mekanlar bunların arasına girmektedir.

Her organizasyon gibi doğum günü organizasyonlarınında en önemli kısımlarından biri olan yiyecek içecek hizmeti konusunda da firmamız dan profesyonel destekler alabilirsiniz. Sadece ürün konusunda değil bu ürünün tasarım kısmında da sizlere destek vermekteyiz. Temaya yönelik kurabiye tasarımları, pasta şekilleri için tasarımlar ve animasyonlu yiyecekler için alan tasarımları konusunda da firmamızın profesyonel tasarımcılarıdan destek alabilirsiniz. Catring hizmeti için yapılan planlamada en önemli unsur zaman aralığıdır. Sıcak yada soğuk servisler için zaman iyi hesaplanmalıdır.

doğum günü organizasyonu firmaları

Yukarda da bahsi geçen temalı doğum günü organizasyonları için size özel masa tasarımları ve alan tasarımları. Doğum günü organizasyonu sektöründe 7 yıldır hizmet veren firmamız sizlere en sıradışı temalı doğum günü fikirleri vermektedir. Bu fikirler sizin hayalleriniz ile harmanlanıp yaratıcı tasarımcılarımızın ellerinde şekil bulmaktadır. Her geçen gün gelişen bu sektöre yenilikler getirmek firmamızın başlıca vizyonlarındandır. Ayrıca temalı doğum günü gibi diğer partileriniz içinde temalı çalışmalar yaptırmanız mümkün. Baby Shower Partisi, Doğum Odası Süslemesi, Düğün Organizasyonu da bunlar arasındadır.

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları ve Paketler

Doğum günü organizasyonlarında fiyat aralıkları taleplerinize göre şekillenmektedir. Bu talepler okulunda yapılacak, evde yapılacak yada açık alanda yapılacak doğum günleri olarak 3 şekilde ele alınabilir. Doğum günü organizasyonunu, çocuğunuzun arkadaşları ile birlikte yapmasını istiyorsanız okulu bunun için iyi bir tercihdir. Fakat okulda yapılan doğum günleri kısadır. Evde yapılan doğum günleri de yine size kısa zamanlar yaratacaktır. Doğum günü için en uygun alanlar genelde açık alanlardır. Çünkü açık alanlarda uygulanacak hizmetler daha zengindir. Doğum günleri için hazırlanan paketlerde bu yüzden genelde dış sahaya yönelik hizmetlerden oluşmaktadır. En doğru fiyatı almak için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca Doğum Günü Paketleri için bu adrese gidebilirsiniz.

doğum günü organizasyonu fiyatları

doğum günü organizasyonu fiyatları

Doğum Günü Süsleme Hizmeti

Doğum günü süsleme hizmet, daha çok balonlarla yapılan bir hizmet gibi algılansada bir çok detayı vardır. En azından günümüzde artık öyle. Daha çok balon süsleme ile yapılan doğum günü süslemeleri artık geride kaldı. Tabi bu her süsleme temalı olacak diyede bir şart vermiyor bize. Örnek vermek gerekirse okulda yapılan doğum günlerinde halen balon, tül ve kağıt süsler kullanılması daha doğru olmaktadır. Kısa zamanlı olan bu doğum günü organizasyonlarında alanı güzel göstermek yetecektir. Bunun için ortalama 250 yakın balon, 40 metre tül, 4-5 farklı balon çeşidi, rafyalar ve çeşitli balon tasarımları yeterlidir. Doğum günü süsleme fiyatları ve tasarımları için firmamız sizlere en modern tasarımları sunacaktır.

doğum günü organizasyonu şirketleri izmir

izmir doğum günü organizasyonu