doğum günü organizasyonu izmir

Doğum Günü Organizasyonu İzmir

Doğum günü organizasyonu İzmir deyince firmamız sizin için her yaş doğum günü organizasyonunu planlamaktadır. Firmamızda sizin de zevkinize ve tarzınıza göre bir plan mutlaka vardır. Doğum günü organizasyonlarında sizlere tüm hizmetleri sağlamaktayız. Süsleme ve alan dekoru başta olmak üzere, konukların oturma düzenine ve servis personellerine kadar her alanda siz değerli müşterilerimize destek sağlamaktayız. Animasyon hizmetleri için palyaço kiralama ve özel kostümlü karakterler kiralayabilirsiniz. Ayrıca temalı doğum günü organizasyonlarınız için özel kostümler diktirebilirsiniz. Yetişkin doğum günü organizasyonları için özel kurgulanmış partiler talep edebilirsiniz.

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları İçin İzmir ?

Doğum günü organizasyonu fiyatları istenilen hizmet içeriğine göre değişmektedir. Hizmet sektöründe fiyatları belirleyen unsur tamamen sizin talepleriniz ile doğru orantılı olduğu için yapılacak doğum gününün fiyatı da yaş sınıfına hizmet talebine bakarak hesaplanır. Temalı bir doğum günü organizasyonu ile standart süslemeye sahip bir doğum günü organizasyonu arasında ciddi fiyat farkları olacaktır. Doğum günü organizasyonu ile alakalı paket fiyatları da bulabileceğiniz sayfamızda bütçenize göre doğum günü oluşturmanız da mümkündür . Paket dışı doğum günü fiyatları için ise bizimle iletişime geçmeniz en doğru seçenek olacaktır.

doğum günü organizasyonu fiyatları izmir
doğum günü organizasyonu firmaları izmir

Doğum Günü Organizasyonu Firmaları

Doğum günü organizasyonu firmaları bir çok hizmeti sizlere bir arada sunmaktadır. Bu hizmetler arasında süsleme, servis, alan dekoru, hediyelik eşyalar, mekan temini, müzik hizmetleri, görsel şovlar, animasyon hizmetleri, video çekim ve kurgu hizmetleri gibi daha bir çok hizmeti sizlere sunmaktadır. Bu hizmetler için firma ile anlaşma sağlamadan önce firmanın size sunduğu önceki çalışmalarına bakmanızda fayda vardır. Örnekleri ve fikirleri dinlemeniz en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

Doğum Günü Organizasyonu Hizmet Noktalarımız

Doğum günü organizasyonu için İzmir başta olmak üzere ege bölgesinin her noktasında hızlı çözümler sunmaktayız. Talep doğrultusunda Türkiye genelinde her bölgeye hizmet vermekteyiz. Özel alan ve mekan belirlenmesi durumunda alana yönelik dekor ve parti seçeneklerimiz bulunmaktadır. Hayallerinizi gerçekleştirmek adına mesafeler bizim için düşünülen en son işlemdir. Özel hizmetlerimizden yararlanmak adına bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

doğum günü organizasyonu şirketleri izmir

Temalı / Konsept Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonları için günümüzde artık sadece süsleme ya da belirli animasyon hizmetleri yeterli olmamaktadır. Bu yüzden temanızı seçme imkanınız bulunuyor. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında temalı doğum günü organizasyonları da mevcuttur. Bu hizmet içerisinde size özel tasarlanmış alan dekorlarını, süslemelerini ve daha bir çok hizmeti bulabilirsiniz. Her yaş sınıfı için temalı doğum günü organizasyonu talebinde bulunabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu

1 yaş doğum günü organizasyonu genel de aile arasında kutlanan ve önemi büyük doğum günü hizmetleri arasında yer alır. Bir yaş temalı doğum günlerinde genellikle sade süslemeler ve küçük hediyelikler önem taşır. Erkek ya da kız çocuğu doğum günü fark etmeksizin, temanın 2-3 renkten oluşması en ideal olanıdır. Aile arasında olacağı için belirli bir figüre dayalı tema olmasından ise renklere dayı bir teması olması daha doğru olacaktır. Tabi ki bir figüre dayalı temalar da seçme imkanınız bulunmaktadır.

16-18 Yaş Doğum Günü Organizasyonu

Gençler için doğum günü organizasyonu olarak da adlandırabileceğimiz 16-18 yaş sınıfı doğum günü organizasyonları diğer tüm doğum günü organizasyonlarında farklı konseptler ile yapılabilir. Süsleme ve alan dekorundan ziyade eğlenceye ağırlık verilmesi gerekir. Doğum günü organizasyonundan ziyade gece partisi olarak da adlandırılabilir. Verdiğimiz hizmetler genel olarak dj temini villa kiralanması ve alanın müziğin yoğun olduğu bir şekle dönüştürülmesi olarak uygulanır. Diğer tüm detaylar talebe göre farklı kombinasyonlarla şekillendirilebilir.

Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu

Yetişkinler için doğum günü organizasyonu genellikle çiftlerin 2 kişilik kutladıkları nadir olarak arkadaşlarla ve aile kutladıkları organizasyonlardır. Eşinize yapacağınız güzel bir sürprizi bizimle planlamak isterseniz yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Teknede, sahil kenarında ya da talep edeceğimiz özel bir mekanda onu mutlu edecek bir organizasyon yapılabilir. Özel masa hazırlanması, özel hediye gibi detayları da firmamız size sağlamaktadır.

Sevgiliye Doğum Günü Organizasyonu

Sevgiliniz için doğum günü organizasyonu planlamak için farklı fikirlerin size sunulacağı doğru yerdesiniz.! Güzel bir tatil planı yaparak 1-2 günlük sadece 2 kişilik doğum günü organizasyonları planlamaktayız. Bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sevgilinizin hangi alanlarda daha iyi vakit geçireceği konusunda sizi doğru yönlendirebilir sıra dışı fikirler verebiliriz

Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri

Her yaş sınıfı için doğum günü organizasyonu fikirleri için firmamızı arayabilirsiniz. Sahil kenarı, teknede, evde, cafede yada her hangi bir özel mekanda sizler için farklı süslemeler ve alan dekorları yapıyoruz. Bu konuda tecrübeli firmamız sizi anlar ve size özel doğum günü fikirleri sunar.

E-MAIL

destek@izmirlavrasyaorganizasyon.com

PHONE

+(850) 466 38 40

SOCIAL