Doğum Günü Organizasyonu Karşıyaka

Concept Ajans’ın doğum günü organizasyonları ile ilgili tüm detayları bu sayfada bulabilirsiniz. 8 yıllık organizasyon çalışmalarımız süresince bir çok doğum günü organizasyonun da çeşitli hizmetlerde yer aldık. Hizmetlerinin yanında çevre süslemesi ve ürünler konusunda da destek vermekteyiz.

Karşıyaka semtinde bir doğum günü organizasyonu mu planlıyorsunuz ? Bir birinden farklı fikirleri size sunmamızı ister misiniz ? Doğum günü organizasyonları genellik süsleme ve animasyon ağırlıklı hizmetlerdir. Bir doğum gününü planlarken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur süsleme hizmetidir. Süsleme hizmetini çok fazla abartmak ise yersizdir. Önemli olan şey hangi doğum günün de ne kadar süsleme yapılacağını iyi kestirmektir. Yetişkin bir doğum günü ile çocuk doğum günü arasında farklar vardır. Çocuklar için cıvıl cıvıl bir ortam kesinlikle daha güzel duracaktır. Yetişkin doğum günlerinde ise bu durum istisnalar haricinde sade olmalıdır. Ayrıca doğum günü organizasyonu fikirleri sizler için özel olarak da düşünülebilir.

Karşıyaka’da doğum günü organizasyonu yapacaksanız ses sistemi kiralama, palyaço kiralama, maskot karakter kiralama, ikramlık dağıtımı, balon süsleme, oyun parkı, çocuk masa sandalye gibi hizmetlerimiz genel doğum günü organizasyonları için uygundur. Bu hizmetlerin fiyatları konusunda detaylı bilgi için bizi arayın. 0 232 369 53 60 – 0 530 767 91 86