Animasyon Hizmetleri

Lavrasya Ajans, organizasyon hizmetleri içerisinde animasyon hizmetini bir çok farklı etkinlik için temin etmektedir. Bizler animasyon firması olarak başladığımız bu yolda yıllar içerisinde kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize bir çok alanda çözümler sunduk. Başta açılış organizasyonları olmak üzere organizasyonun bir çok ayağında hizmetlerimizi hız kesmeden vermeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Animasyon şirketleri genellikle hizmet ayağını tek bir noktaya dayandırmaktadır. Firmamız ise bu hizmeti farklı platformlara kendi kurguladığı temaları katarak vermeyi hedefler ve size özel animasyon hizmetleri verir. Doğum günü, açılış, düğün ve kişi sayısı yüksek organizasyonlar için temalı animasyon hizmetleri sağlayabiliriz. Genel olarak verdiğimiz animasyon hizmetleri arasında palyaço, maskot karakterler, kostümlü karakterler,sivil animatörler, illüzyonist yada diğer bilinen ismi ile sihirbaz gösterileri, tahta bacak, ateşbaz, pandomim, poi, tabak çevirme şov, jonglör gösterisi ve mehter takımı hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu hizmetleri özel günlerinizde kiralama yapabilir farklı şekilde animasyon hizmeti talebinde de bulunabilirsiniz.

palyaço kiralama izmir

Palyaço Kiralama

Palyaço kiralama hizmetini doğum günlerinde çocukların iyi vakit geçirmesini sağlamak ve diğer organizasyonlarda yine her yaştan insanın dikkatini çekmek amaçlı organizasyon hizmetlerinde tercih edebilirsiniz.

maskot karakter kiralama izmir

Maskot Karakter

Maskot karakterler başta açılış organizasyonları olmak üzere düğünlerde ve diğer kortej gerektiren organizasyonlarda tercih etmeniz mümkündür. Broşür dağıtımı ve firmanın promosyon ürünlerini dağıtma gibi amaçlara uygundur.

kostümlü karakter kiralama izmir

Kostümlü Karakter

Kostümlü karakterler genellikle süper kahramanlardan oluşmaktadır. Temalı etkinlikler için kostümlü karakter tercih etmeniz doğru seçenek olacaktır. Geniş kostüm seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.

sivil animatör kiralama izmir

Sivil Animatör

Sivil animatörler genellik yaşı daha büyük çocukların doğum günü organizasyonlarında animasyon etkinliklerini gerçekleştirirler. Burada en önemli nokta çocukların iyi vakit geçirmeleri adına yapılacak oyunların yetişkinlere de yönelik olmasıdır. Palyaço vb. kostümler büyük yaş çocukların ilgisini çekmemektedir.

sihirbaz kiralama fiyatları izmir

İllüzyonist / Sihirbaz

İllüzyonist gösterisi ya da diğer adı ile sihirbaz gösterisi ortalama 40 dk sürmekte ve çocuklar için ayrı yetişkinler için ayrı gösteriler yapılmaktadır. Sihirbazlarımız genellikle her seansta 6 küçük oyun 2 büyük oyun yapmaktadırlar. İllüzyon gösterileri için ayrı paket programlar da mevcuttur. Paket programlar organizasyona göre şekillenebilir.

tahta bacak kiralama izmir

Tahta Bacak

Tahta bacak tamamıyla bir gösteri değil organizasyonlar için de dikkat çekmek amaçlı kullanılan bir diğer organizasyonların yanına da ek olarak talep edilebilen bir etkinlik şeklidir. Tahta bacak üzerinde yürüyen şovmen tanıtım etkinlikleri için ideal bir hizmettir. Bu hizmet sırasında broşür dağıtımı yaptırılabildiği gibi reklam baskılı ürünleri de üzerinde taşıyabilmektedir.

ateşbaz kiralama fiyatları izmir

Ateşbaz

Ateş baz gösterisi biraz tehlikeli bir gösteri olmasından kaynaklı her alanda ve organizasyonda uygulanması mümkün değildir. Gösteri yapılacak alanın korunaklı ve insanlarda biraz nebze uzak olması en sağlıklı olanıdır. Açılış organizasyonları ve genel sahne kurulu etkinliklerde tercih edilmesi ve gece yapılması en doğru seçenektir.

pandomim kiralama fiyatları izmir

Pandomim

Pandomim insanları şaşırtmak ve etkilemek adına yapılacak farklı bir gösteridir. Açılış, tanıtım ve avm etkinliklerinde tercih edilmesi uygundur. Bu hizmeti reklam çalışmaları için ayrıca kurgulayarak size özgü bir çalışma ortaya çıkarmak mümkündür. Talebe göre çalışma yapılacağı için bu hizmete dair standart bir çalışma şekli yoktur.

poi gösterisi fiyatları izmir

Poi

Poi genel olarak pek bilinmeyen özellikle Türkiye’de yeni sayılabilecek hizmetler arasındadır. Yurt dışında haylı bilinir bir hizmet olsa da ülkemizde henüz reklam çalışmalarında yeni yeni kullanılmaya başlayan bir hizmettir. Poi gösterileri tek yada grup halinde yapılabilmektedir. Çeşitli çalışma şekilleri bulunan poi gösterileri için bilgi isteyiniz.

tabak çevirme gösterisi izmir

Tabak Çevirme Şov

Tabak çevirme şov tek olarak değil diğer organizasyonlarda kombine olarak tercih edilmektedir. Uzun bir çubuğun üzerinde tabak çevirme ve sabit tutma şeklinde icra edilir. Ayrıca açılış organizasyonları için dükkan önünde yarışmaları düzenlenebilir ve çevreden katılmak isteyenler bu hizmete dahil edilebilmektedir. Tabak çevirme şov için bir görevli duruma göre 3 görevli tercih edilmektedir.

illüzyonist kiralama fiyatları izmir

Yetişkinlere Sihirbaz Gösterisi

Yetişkinler için sihirbaz gösterisi tamamıyla büyük oyunlara dayanmaktadır. Ortalama 6 adet büyük oyun ve bir kaç küçük oyun ile sizlere gösteri yapılmaktadır. Bu hizmetin tercihi yapılırken organizasyonun şekline göre gösteriler seçilir. Genellikle toplu organizasyonlar için tercih edilen sihirbaz gösterisi avm, ulusal bayramlar ve düğün organizasyonlarında seçilmesi uygundur.

mehter takımı kiralama izmir

Mehter Takımı

Mehter takımları sünnet düğünleri için vazgeçilmezdir. Milletimizin önemli bir ögesi olan mehter takımı eşliğinde etkinliğe başlamak tarihimizi de bize her daim hatırlatıcı olması ile açılış organizasyonlarında, avm etkinliklerinde ve düğün girişlerinde genel olarak kullanılır. Mehter takımları 16-21-28 kişilik olarak farklı şekillerde tercih edilebilir. Organizasyonunuz duruma göre size en uygun olanı seçmeniz için sizi yönlendirmekteyiz.

E-MAIL

destek@izmirlavrasyaorganizasyon.com

PHONE

+(850) 466 38 40

SOCIAL