Concept Ajans’ın Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonları, düğün organizasyonları gibi diğer tüm organizasyonlar için masa ve sandalye kiralama hizmetleri sunuyoruz. Bu konuda sizlere verdiğimiz hizmetler arasında masaların giydirilmesi ve süslenmesi de dahildir. Dilerseniz masa ve sandalyelerin süslemesini temaya yönelikte yapmaktayız. Temayı belirlemeniz durumunda sizlere sunulacak renk ve tasarımlardan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca masa ve sandalye kiralamak için kişi sayısı ve organizasyonun şeklini bilmemiz yeterlidir.
Masa Sandalye Kiralama, Devamını Oku
masa sandalye kiralama firmaları izmir
şişme oyun parkı kiralama firmaları izmir
Şişme oyun parkı kiralama hizmetleri, kiralanacak organizasyona göre farklılık gösterebilirler. Doğum günleri için oyun parkı, açılış için oyun parkı yada festivaller gibi büyük çaplı organizasyonlar için oyun parkları olarak çeşitleri vardır. Doğum günleri için olan oyun parkları genellikle küçük ebatlı ve doğum günü alanlarında fazla yer kaplamayacak şekilde dizayn edilir.
Şişme Oyun Parkı Kiralama, Devamını Oku
Ses sistemi kiralama ve ses düzeni kurulumları için firmamızdan profesyonel destekler alabilirsiniz. Ses sistemi kurulumunu sadece açılış organizasyonlarında değil tüm toplu organizasyonlarda hizemtinize sunuyoruz. Bu hizmetin yanında tras kurulumu, sahne kurulumları ve tüm alanın ses düzeni kurulumu gibi hizmetleri yerinde kuruyoruz. Doğum günü organizasyonları için de tek kabin yada çift kabin seçenekleri bulunmaktadır. Ses sistemi kiralama fiyatları için ofisimiz ile görüşmeniz en iyi sonucu verecektir.
Ses Sistemi Kiralama, Devamını Oku
ses sistemi kiralama firmaları izmir
kostüm kiralama firmaları izmir
Dünya çocukları kostümleri, mezuniyet cübbesi, 23 Nisan için kostümler, cadılar bayramı kostümleri ve özel dikim tüm kostümler için sizlere en modern tasarımlar sunmaktayız. Kostüm kiralama ve satış için görüşmeniz gereken departman iletişim bilgisinde bulunmaktadır. Kostüm kiralama yapmak için bizlere en az 3 gün önceden haber vermeniz yeterli olacaktır. Kiralanacak kostümün firmamızda bulunup bulunmadığını öğrendikten sonra kiralama aşaması için sizlerden istenen kimlik fotokopisi gibi detayları önceden hazırlamış olmanız, kiralama sürecini de hızlandıracaktır.
Kostüm Kiralama / Satış, Devamını Oku
Animasyonlu Yiyecekler isminden de anlaşılacağı üzere toplu organizasyonlarda kullanılan ürünlere verilen genel addır. Animasyonlu adını o ürünün sergilenmesinden ve sunumundan almıştır. Eskiden daha çok Türk gecesi organizasyonlarında kullanılan bu hizmetler daha sonra ramazan aylarında Ramazan Eğlenceleri’inde de sıklık ile kullanılmaya başlamıştır. Bu ürünlerin bazıları yöremize ait bazıları ise tüm Dünya’da kullanılan ürünlerdir.
İkramlık Dağıtımı, Devamını Oku
ikramlık dağıtım firmaları izmir
personel kiralama firmaları izmir
Firmamız bünyesinde bir çok hizmeti barındırmaktadır. Bu hizmet arasında personel temini de bulunur. Personel temini konusunda 7 yıldır hizmet veren firmamız bu konuda hizmete göre personel gereklilikleri konusunda profesyonel destekler vermektedir. Personel temini için firmamıza hangi alanda çalıştırılmak üzere personel istediğinizi bildirmeniz durumununda sizlere en etkili çözümlerle geri döner. Açılış organizasyonu için servis personeli, doğum günleri için palyaço kiralama yada karşılama için hostes yada tanıtım için manken temini alanlarında en iyi çözümleri sağlamaktadır.
Host / Hostes / Garson Kiralama, Devamını Oku