Concept Ajans’ın Organizasyon Hizmetleri

Doğum günü organizasyonu her insanın yılda bir kez kendine özel zaman ayıracağı en mutlu günüdür. Bu günde en sevdiğiniz arkadaşlarınız, dostlarınız kısacası size en yakın olan insanlarla bir arada olduğunuz gündür. Size güzel bir sürpriz yapmak isteyen arkadaşlarınız yada sürpriz yapmak istediğiniz kişiler için firmamız en güzel doğum günlerini sizlere sunmaktadır. Bu özel günde tüm yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmektir. Bir doğum günü organizasyonu için yapılabileceklerin sınırı sizin hayalleriniz ile doğru orantılıdır. Concept Works And Events tasarım ekibi size en özel çalışmalarını sunmaktadır. Firmamız bünyesinde ayrıca doğum günü organizasyonu için yaş sınırı da yoktur. Yetişkin doğum günleri, çocuk doğum günleri ve firmanızın doğum günü için bile en yaratıcı fikirler sizler için derlenmiş ve üretilmektedir.
doğum günü organizasyonu izmir
açılış organizasyonu izmir
İnsanlar daima yeni üretilen yada kurulan bir şeyi kutlamak isterler. Çünkü bu eser onların başarısıdır. Uzun uğraşlar verdiğiniz bir firmayı açarken de bu böyledir. Bunu insanlara duyurmak, bende burada yerimi aldım demek ve reklam yapmak için en ideal olanıdır. Açılış organizasyonlarına en yakınlarınızı çağırmanız ve onlardan gelecek olan tebrikler sizleri mutlu edecektir. Bunun içinde güzel bir açılış organizasyonu planlama konusunda sizlere profesyonel destekler verebiliriz. Açılış organizasyonu için yapılacak süsleme ve planlama için daima iyi zamanlama gerekir. Zamanlama konusunda eksik yapılan bir şeyin geri dönüşü yoktur. Bundan dolayı bu konuda her zaman profesyonel bir firmadan destek almanız bu işin en doğrusudur. Açılış organizasyonu için yapılacak tasarım, süsleme ve balon dekorları için önceden keşif yapılması gerekir.
Devamını Oku, Açılış Organizasyonu
Evlilik Teklifi Organizasyonu belkide hayatınızda bir defa yapacağınız bir organizasyondur. Sizin için dileğimiz, bunun bir defa olmasıdır. Bu en özel organizasyonu sizler için planlamak ve en güzel şekilde sonlandırmak bize memnuniyet verir.Evlilik teklifi organizasyonu çalışmalarında fazlası ile eksik olan İzmir’de firmamız sizlere birbirinden farklı organizasyon planlarını sunmaktadır. Belkide hayatınızı birleştireceğiniz, bir ömür boyu beraber yaşayacağınız o güzel insana onu şaşırtacak bir evlilik teklifi yapmanız, ileride de hatırlayacağınız güzel bir anı olarak kalır. Evlilik teklifi organizasyonu sıradan bir organizasyon gibi düşünülmemelidir. Yaratıcı, sıradan olmayan ve hatırlandığında bunu da yapmıştık diyebileceğiniz bir etkinlik olmalıdır.
Bunun gibi bir etkinliği yapmak için kendi planladığınız bir organizasyonu da yapabilirsiniz.
Evlilik Teklifi Organizasyonu, Devamını Oku
evlilik teklifi organizasyonu
mezuniyet töreni firmaları izmir
Üniversite / Lise yıl sonu mezuniyet töreni sonrası fakülte ya da sınıfça düzenlen eğlence amaçlı etkinlik. Bu etkinlik kapsamında firmamız bünyesinde siz öğrencilerin konforlu ve güvenli bir şekilde bu etkinliği tamamlaması hedef alınmaktadır. Öğrencilerin ultra konforlu şekilde ağırlanması amacı ile seçilen otel, tesis ya da etkinlik için seçilmiş orman içerisinde bungalow evleri içeren mekanlar en az 4 yıldız kalite standartları bazı alınarak seçilmiştir. Konaklama yapılacak yerlerde kahvaltı, akşam yemeği ve ertesi gün brunch olacaktır. Konaklama için seçilen mekan ile ilgili bilgiler ise detaylı şekilde sizlere anlaşma öncesinde verilecektir. Konaklama yapılacak yere göre değişim gösterecek olan yiyecek içecek hizmetleri sizlere özel sunulacaktır. Otel, tesisi ya da orman içerisinde tercih edilen yere göre farklı bir sunum sizleri beklemektedir.
Mezuniyet Organizasyonu, Devamını Oku
Düğün organizasyonları her geçen gün farklı konseptlerle karşınıza çıkıyor. Dünya genelinde bir çok düğün organizasyonu şekli vardır. Tabi düğün organizasyonları kültüre göre değişiklik gösterir. Ülke kültürü bir yana yöresel kültürlere göre bile düğün organizasyonu değişiklik göstermektedir. Bu açıdan baktığımızda kişi kendi düğün organizasyonunu belirlemektedir. Siz nasıl bir düğün istiyorsunuz önemli olan bu..! Sadece bir düğün mü yoksa görsel açıdan sizi yansıtan bir düğün mü ? İşte tam bu aşamada firmamız size bir birinde farklı seçenekler sunuyor. Konsept düğün denince akla gelen firmalar arasında yerimizi aldığımız son yıllarda tasarımcılarımız sizlere en sıra dışı fikirleri sunmak için hazır. Dünya genelinde yapılan düğünlerden örneklemeler ile sizinde düğününüze farklı bir bakış açısı getireceğimizi garanti ederiz. 3 ana maddeden oluşan bu organizasyon şeklinde dikkat edilmesi gerekenler alan süslemesi, yemek ve müziktir.
Düğün Organizasyonu, Devamını Oku
düğün organizasyonu firmaları izmir
temalı doğum günü organizasyonu izmir
Temalı doğum günlerini ayıran en büyük özellik temalı olması değil her seferinde kişiye özel olmasıdır. Concept Works And Events Tasarımcıları sizler için tüm temalı organizasyonlarınızı size özel yapmaktadır. Ürünlerin tüm hazırlıkları başından sonuna kadar firmamız bünyesinde hazırlanır. Bu hazırlıklardan önce yapılması gerekenleri sizler için bir liste haline getirdik. Temalı bir doğum günü yaptırmak istiyorsanız, bir planlama olması gerekir çünkü bir kaç aşamadan oluşan bir iştir. Aşağıda verilecek sıralama firmaya göre değişiklik gösterebilir. Firmamızın temalı doğum günleri için uyguladığı sistem şu şekildedir;
Temalı Doğum Günü Organizasyonu, Devamını Oku