Alaçatı Açılış Organizasyonu

Concept Ajans’ın açılış organizasyonları ile ilgili tüm detayları bu sayda bulabilirsiniz. 8 yıllık organizasyon çalışmalarımız süresince bir çok açılış organizasyonunda görev aldık ya da tamamını sizlere eksiksiz sunmayı başardık.

Seferihisar içerisinde bir açılış organizasyonu mu planlıyorsunuz ? En yaratıcı çalışmalar ile sizlere açılış projeleri sunuyoruz. Şok Mağazası açılışı da bunlardan biridir. İl yada ilçe fark etmeksizin tüm yurtta servisimiz vardır. Açılış organizasyonu için düşündüklerinizi söylemeniz anlaşmamız için yeterli olacaktır. Sizlerin bu konuda fikri yoksa uzman arkadaşlarımızdan destek isteyebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için bir telefon uzağınızda bekliyoruz. Şimdiden hayırlı ve bol kazançlar dileriz.

Seferihisar’de bir açılış organizasyonu yapacaksanız ses sistemi kiralama, palyaço kiralama, maskot karakter kiralama, ikramlık dağıtımı, balon süsleme, bistro masa, hostes kiralama gibi hizmetlerimiz genel açılış organizasyonları için uygundur. Bu hizmetleri fiyatları konusunda detaylı bilgi için bizi arayın. 0 232 369 53 60 – 0 530 767 91 86